top of page

Обери начинку та замовляй торт з улюбленним смаком на весілля, день народження, корпоратив

1.

"Маріам" – білий і шоколадний бісквіт просочений вишневим сиропом, з'єднаний молочним кремом з додаванням лісових горіхів і кремом на основі вершків і вишні.

2.

"Шоколадний Маріам" – білий і шоколадний бісквіт просочений вишневим сиропом, з'єднаний шоколадним кремом з додаванням мікса горіхів і кремом на основі вершків і вишні.

3.

"Фруктовий коктейль" – білі бісквіти просочені фруктовим сиропом і з'єднані фруктовим коктейлем зі шматочків консервованих  ананаса та персика  і кремом на основі вершків.

4.

"Жіночий каприз" – бісквіт білий, шоколадний, маковий, просочені сиропом і з'єднані між собою молочним кремом з додаванням волоського горіха та родзинок.

5.

"Блек Форест" – бісквіти шоколадні просочені вишневим сиропом і з'єднані між собою вершками з додаванням вишні у власному соку.

6.

"Елітний" – шоколадний бісквіт, просочений сиропом

і з'єднаний між собою шоколадним кремом з додаванням волоських горіхів і фірмовим сметанним кремом з вишнею.

7.

"Домініка" – бісквіти, просочені вишневим сиропом і з'єднані вершками з додаванням шматочків шоколаду та вишні у власному соку.

8.

"Вишня" – білий та шоколадний бісквіти, просочені сиропом і з'єднані між собою фірмовим сметанно-вершковим кремом з прошарком вишні.

9.

"Лісова ягода" Ніжний білий бісквіт просочений ягідним сиропом, з'єднаний ніжними вершками з додаванням ягідного міксу.

10.

"Медовий" - коржі медового бісквіта просочені вишневим сиропом і з'єднані між собою фірмовим кремом з додаванням вишні. (За бажанням чорнослив, волоський горіх)

bottom of page